Author: V***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really Perfect
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Price: HK$21.00
one-size
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.6 cm |
| 寬度 | 10.5 cm |
| 長度 | 16 cm |
| SKU | sb2308081818749737 |
Author: V***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really Perfect
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很可愛,很適合孩子,孩子們很喜歡
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: 小***葉
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 我覺得很棒 一切都非常完美
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: 8***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼